mer 28 GIUGNO -  gio 6 LUGLIO 2023
Lotto 255
[ Francis Bacon, Gaius Sallustius Crispus, Denis Petau, George Pasor (1570 - 1637) ]

Lotto composto di 6 edizioni del XVII secolo.

Compongono il lotto: 1) Petau Denis, Opera poetica. Parisiis: apud Sebastianum Cramoisy, 1621 (?). Difetti. 2) Bacon Francis, Sylva sylvarum sive historia naturalis in decem centurias distribuita. Amsterdam: 1648. 3) Pasor Georg, Etyma nominum proprium itemque analysis. Herbornae Nassoviorum, 1663. 4) Claudianus Claudius, Variorum commentaria. Amstelodami; ex officina Elzeviriana, 1665. 5) Spernero Filippo Jacobo, Sylloge genealogica historica numero praecipiarum... Francofurti ad Manum: Zunneri, 1677. 6) Sallustius Crispus Gaius, Quae extant in usum serenissim galliarum Delphini. Parisiis: Leonard, 1674.

(6)

Il lotto e' stato venduto a un valore di: 750 €